Veľkosť

VeľkosťSukne

História sukne: Sukňa je spodná časť odevu, ktorú nosia v dnešnej dobe v Amerike a Európe prevažne ženy. Pôvod sukne siaha až k praveku do prvej fázy života pračloveka, kde nebol tento model diferencovaný pre mužov alebo ženy. Ďalší výskyt môžeme nájsť u egyptských faraónov.  

Na prelome doby zažili sukne významné evolúcie, takže dnes máme desiatky štýlov k dispozícií, ako sú rôzne dĺžky cez midi od mini po maxi. To nám dáva možnosť nájsť si ideálnu sukňu, ktorá ilustruje naše hodnoty, prípadne maskovať siluetu nedokonalosti. Sukňa spárovaná s topom vyzerá úchvatne. Športové sukne, asymetrické, alebo vyrobené z čipky, sukne tradičné nadčasové a jedinečné. Večný kúsok v šatníku. 

Sukne

Existuje 40 produktov.

Zobrazuje sa 1-40 z 82 položiek
Moderná jeansová sukňa
Veľkosť

Moderná jeansová sukňa

27,25 €

Moderná jeansová sukňa so zapínaním na prednej strane a vreckami. Sukňu zdobia vrecká tmavšej farby na zadnej strane. Svojím nezvyčajným tvarom je vhodná na letné dní, ideálna na prechádzky alebo diskotéky s priateľmi.

Čierna sukňa z eko-kože
Veľkosť

Čierna sukňa z eko-kože

25,72 €

Čierna sukňa z eko-kože. Vpredu je štýlový strieborný zips. Sexy sukňa vyrobená z eko-kože s dôrazom na ženské krivky. Ideálna na večer do baru, reštaurácie, či inú príležitosť kde chcete pôsobiť sebavedomým dojmom.