Filtrovať podľa

Prechodné bundy

Dámske prechodné bundy

Nakoľko je prechodné obdobie zradne naše, krásne bundy Vás vždy ochránia. Na jar alebo jeseň je skutočne dôležite vybrať si dokonalý outfit, ktorý zvládne aj nával dažďu, vetra a premenlivých teplôt. V takomto počasí oceníte kvalitné dámske prechodné bundy alebo dámske kožené bundy. Prechodné bundy sa dajú nosiť na mnoho spôsobov. Vyzerajú dobre s / dámskymi džínsami, legínami, tričkami alebo mikinami/.

Prechodné bundy

Existuje 18 produktov.

Zobrazuje sa 1-18 z 18 položiek
Tmavomodrá prechodná bunda
Veľkosť

Tmavomodrá prechodná bunda (W623BIG)

44,99 €

Prešívaná jarno - jesenná bunda s kapucňou. Ľahko zateplená. Má vysoký golier (stojan) a odnimateľnú kapucňu (na zips) s popruhmi na viazanie. Má dva vrecka na zips a jedno vrecko vo vnútri. Úchytky zipsov máju tvar kruhu. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Veľmi pohodlná a praktická bunda. 

Materiál: 100% polyester

Obojstranná prechodná bunda (W617) červená
Veľkosť

Obojstranná prechodná bunda (W617) červená

44,50 €

Jarno - jesenná prechodná obojstranná bunda. Jedna strana je prešívaná druha strana je pruhovaná. Má odnímateľnú kapucňu na zips. Vysoký golier. Bunda pekne obopne siluetu. Bunda je na zlatý zips. Každá strana bundy ma dve vrecká. Veľmi pohodlná bunda. 

Materál: 100% polyester

Prechodná bunda ombre zelená (W618)
Veľkosť

Prechodná bunda ombre zelená (W618)

43,99 €

Prešívaná jarno - jesenná bunda s kapucňou. Ľahko zateplená. Má vysoký golier (stojan) a odnimateľnú kapucňu (na zips) s popruhmi na viazanie. Má dva vrecka na zips a jedno vrecko vo vnútri. Úchytky zipsov máju tvar kruhu. Vyrobené z veľmi kvalitného materiálu. Veľmi pohodlná a praktická bunda. 

Material : 100% polyester

(W619BIG) Ružová prechodná bunda
Veľkosť

(W619BIG) Ružová prechodná bunda

45,50 €

Jemne zateplená prechodná bunda. Moderne prešívna s odnímateľnou kapucňou na zips. Zapínanie na zips.  Dva vrecká na zips ozdobené striebornými aplikáciami, jedno vrecko vo vnútri. Zipsy sú v strieornej farbe, úchytky zipsov sú zdobené zirkónmi. 

Materál: 100% polyester

Khaki prechodná bunda
Veľkosť

Khaki prechodná bunda

39,87 €

Khaki prechodná bunda s dlhými rukávmi, zipsom na prednej strane, modernou sťahovacou gumičkou na páse.

S M L
Dlžka vonkajšieho puzdra 62 63 64
Obvod hrudníka (+/- 2 cm) 84 88 92
Obvod pása (+/- 2 cm) 66 70 74
Obvod bedier (+/- 2 cm) 90 94 98
Dlžka 75 76 77